Setkání v lesích na MUNĚ (1. - 3. 5. 2026)
Další ročník Setkání v lesích Městečka neziskových organizací na Muně skončil. Účast byla veliká, počasí úžasné a hlavně prodloužený víkend nám dal možnost si tuto akci pořádně užít. Jen pro zajímavost nás při sobotním potlachovém ohni kolem něho sedělo přes šedesát.
Každá organizace si nachystala nějaký svůj program, ale hlavní dění bylo hlavně u objektu 108 (lakros klub Kroměříž) a pak u nás. Kromě různých rokodělích činností a výuky lakrosu tu byla i úžasná noční hra, orientační zavod po areálu Muny, tábornické dovednosti a podobně. Každý si tu našel to svoje.
Na našem objektu byl s námi pozvaný spřátelený oddíl z Velké Bystřice PS Poletušky.
|
Autor: Vydáno: 11.5.2026 8:45 Přečteno: 59x Hodnocení: neohodnoceno |
Vaše hodnocení: |








